ikon SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ...

MatmetalMatmetal Çelik Çelik Mamülleri Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. İzmir / Türkiye de kurulmuş ve paslanmaz çelik ile özel alaşımlı malzemeler üzerinde uzmanlaşmış bir şirkettir.

Yüksek kaliteli ürünleri ile eş zamanlı müşteri talebini karşılamak için, şirket; paslanmaz çelik levha,  rulo, sac, çubuk, boru, boru bağlantı parçaları ve kutu profil üzerine büyük bir stoka sahiptir.Talebi yüksek ürünlerin siparişlerini, teslimini eş zamanlı sağlamak için; düzenli olarak Avrupa'nın ana paslanmaz çelik üreticilerine, üretimden 1.sınıf ve sertifikalı siparişler açar. Satmış olduğu ürünler 1. sınıf ve sertifikalıdır.

Şirketimiz 1994 yılında İzmir’de Onursal Başkanı Dipl.İng. Ziya Gülçağ başkanlığında kurulmuştur. Kurucusu, 40 yılı aşan paslanmaz çelik ithalatı tecrübesini, yeni kuşak temsilcilerin enerjisi ile birleştirerek, şirketi bu günlere beraberce getirmişlerdir.

Ticari faaliyetlerine, yıllar içinde Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde kapalı alanı 4000 m² olan bir çelik servis merkezini kurarak, bünyesine katmış ve ISO 9001 kalite yönetim sistemini almıştır.

Merkezi I. Sanayi Sitesinde bulunan şirketimiz, paslanmaz çelik sac, rulo sac, dikişli-dikişsiz boru, profil, h9 ve H11 toleransında çubuk, lama, kare ve fittingsleri, ASTM standardında 304, 304-L, 303, 316, 316-L, 316-Ti, 430, 309 S, 310 S, 321 kalite, SERTİFİKALI malzemelerin ithalat ve satışını yapmakta, aynı zamanda Kemalpaşa Org.San. Bölgesinde kurulu fabrikasıyla, müşterilerine; fason makine imalatı, mühendislik servisi ve danışmanlığı, yüksek sac işleme teknolojisine sahip CNC makineleri ile müşterilerinin istek ve arzuları doğrultusunda kesim, büküm ve kaynak hizmetlerini de vermektedir.

Müşteri talepleri doğrultusunda yapılan imalatlar, özellikle paslanmaz çelik sac işleme konusunda, kesim, büküm, kıvrım, delme ve kaynak işleri ile devam etmektedir. Lazer kesim, CNC plazma kesimi, punch pres, giyotin kesim ve abkant kıvrım işlerini profesyonel mühendis, teknik eleman, usta ve işçileri ile istenilen toleranslarla gerçekleştirebilmektedirler.

Şirketin kalite politikası, Güven, Kalite ve Müşteri memnuniyetidir. İthalatını yapmış olduğu tüm ürünlerde, kaliteyi; alırken, satarken ve satış sonrasında denetler hale getirmiştir. Fiyatı ise her zaman piyasa rayiç bedellerin altında tutarak, müşteri devamlılığını sağlamaya yönelik stratejisini korumuştur.

ikon HİZMETLERİMİZ

Copyright © 2010
MATMETAL Çelik - Çelik Mamülleri Mak.San. ve Tic.A.Ş.
Adres : 2825 Sokak no:34 I.Sanayi Sitesi / IZMIR / TURKEY
Tel : +90 (232) 433 70 51 • +90 (232) 433 96 62 • Fabrika Tel : +90 (232) 877 11 60 • Fax : +90 (232) 433 91 74
E-Mail : info@matmetal.com
Ziyaretçi Sayısı : Ziyaretçi Sayısı
alt_back